O firmie

Firma HONIGMA Sp. z o.o. jest powiązana z hurtownią miodu Optimus Eko Sp. z o.o. Opole ( www.optimuseko.eu ) i powstała w odpowiedzi na zapytania klientów o sprzedaż detaliczną miodu. Działa w oparciu o Decyzję nr 303/2019 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Opolu o zakwalifikowaniu do prowadzenia działalności w zakresie konfekcjonowania miodu i produktów pszczelarskich - weterynaryjny numer identyfikacyjny 16616013.

Dla zachowania wysokiej jakości, do konfekcjonowania ( rozlewania ) kierujemy najlepsze, krótkie partie miodów wszystkich dostępnych w naszej hurtowni odmian. Dzięki takiemu powiązaniu, klient otrzymuje zawsze najlepszy produkt.

Firma nasza zajmuje się sprzedażą w systemie stacjonarnym jak również wysyłkowym dla klientów indywidualnych oraz zaopatrzeniem niewielkich sklepów osiedlowych w Opolu i województwie opolskim. Po uzgodnieniu szczegółów transportu dostarczamy również do sklepów w pozostałych rejonach Polski.

W kręgu zainteresowania firmy są również rynki Unii Europejskiej, z tego też powodu uczestniczyliśmy w dniach 05-09 października 2019 r. w międzynarodowych targach Anuga 2019 w Koln, Niemcy. 

 Anuga 2019 Koln

 Obecnie przygotowujemy się do targów WorldFood Poland - VII Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów EXPO XXI Warszawa w dniach 30 czerwca - 02 lipca 2020 r.

 

 Wspieramy również działania lokalne

 

Realizujemy w pełni nałożone na nas obowiązki wynikające z przepisów ochrony środowiska

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl